tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Przechowywanie opon

Właściwe przechowywanie opon Szczecin – Auto serwis Wyrwa

Często po wymianie opon w sezonie posiadacze samochodów zastanawiają się co zrobić z kompletem opon i gdzie go w bezpieczny sposób przechować, aby służył przez jak najdłuższy okres czasu, a jego stan pozostał nienaruszony i idealny na kolejne lata.

przechowywanie opon

Auto serwis Wyrwa zajmuje się profesjonalnym montażem kół, doborem właściwego ogumienia, wulkanizacją i wymianą opon, felg i alufelg, a także wyważaniem kół oraz napełnianiem opon gazem. Posiadamy ogromne zaplecze techniczne wyposażone w odpowiednie specjalistyczne urządzenia i narzędzia niezbędne do wykonywania tychże usług.

Bezpieczna i skuteczna ochrona opon w Szczecinie

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad bezpiecznym miejscem dla opon Twojego samochodu zapraszamy do naszego zakładu wulkanizacji w Szczecinie. Tylko u nas nie będą miały wpływu żadne inne warunki szkodliwe na ogumienie, gdyż przechowalnia opon w naszej firmie stworzona jest do idealnej ochrony i taką też pełni funkcję.

Odpowiednie warunki składowania jakie zapewni im nasz Auto Serwis Wyrwa na pewno maksymalnie wydłuży ich przydatność do użytkowania. Nasze szczelne i odpowiednio wyposażone zaplecze zagwarantuje możliwość przeczekania opon do następnego sezonu w jak najlepszym stanie! Właściwe przechowywanie opon sprawia, że w kolejnym sezonie służą równie dobrze jak w poprzednim. Znakomite warunki przechowywania opon, które są zapewnione w naszym warsztacie:

  • Chłodne i suche pomieszczenie
  • Zaciemnione (bez silnego wpływu słońca i silnego sztucznego oświetlenia)
  • Szczelność zaplecza (z dala od chemicznych środków)
  • Zabezpieczenie opon przed ostrymi przedmiotami i narzędziami

Przechowywanie opon na najwyższym poziomie

Inaczej przechowywane są opony z felgami, a zupełnie w inny sposób przechowuje się opony bez felg. Opony pozbawione felg przechowujemy w pozycji pionowej w specjalnym ustawieniu jednej obok drugiej. Natomiast komplet opon z felgami nie składujemy w pionie. Obręcze wieszane są na hakach lub specjalnych linkach, które przymocowane są do ścian. W taki właśnie sposób magazynowane są opony w naszym serwisie opon Wyrwa w Szczecinie.

Aby należycie przechować opony trzeba mieć sporo miejsca i odpowiednie ku temu warunki, które trzeba spełnić, aby opony zachowały i pełniły bezpiecznie należytą funkcję. Mając taką opcję do wyboru jak przechowalnia opon na naszym zapleczu, problem zupełnie znika. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oddając nam pod opiekę swoje opony, możesz być spokojny, że nic im się nie stanie.

Na miejscu także prowadzimy sprzedaż opon, felg i alufelg. Z naszą pomocą i fachową ekipą wszelkie usługi związane z ogumieniem samochodowym przebiegają szybko, sprawnie, a co najważniejsze gwarantują bezpieczeństwo naszym Klientom! Dla samochodów ciężarowych, dostawczych i wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych polecamy usługę mobilnej wulkanizacji opon.

Grupa Wyrwa

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna w Szczecinie i okolicach w ofercie Wyrwa Car to usługi na wysokim poziomie. Obsługujemy pojazdy ciężarowe i dostawcze, a także maszyny rolnicze i budowlane. Zapraszamy do kontaktu.

Warsztat samochodowy
www.wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Potrzebujesz sprawdzonego mechanika? Wyrwa Car w Szczecinie zatrudnia najlepszych fachowców. Naprawiamy solidnie wszystkie marki samochodów. Kompleksowe usługi w korzystnej cenie.

Profesjonalny Serwis opon
wyrwaopony.pl

Profesjonalny Serwis opon

Serwis Opon Wyrwa Car w Szczecinie posiada ofertę dopasowaną do potrzeb Klientów. Na liście usług wulkanizacja opon, wymiana i możliwość przechowania. Zajmujemy się też pompowaniem kół i wyważeniem.