tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Serwis opon

Kompleksowy serwis i wymiana opon w Szczecinie

Właściwy dobór ogumienia

Auto serwis Wyrwa to profesjonalny warsztat samochodowy z wieloletnim doświadczeniem. Poza wszelkimi naprawami wykonywanymi w naszym zakładzie mamy, także do zaoferowania profesjonalny serwis opon. Rzetelna obsługa i doradztwo w zakresie doboru ogumienia i felg do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych jest na najwyższym poziomie. W naszej szerokiej i zróżnicowanej ofercie posiadamy opony renomowanych producentów, felgi stalowe i aluminiowe jak również śruby, wszelkiego rodzaju zabezpieczenia do felg i alufelg.

serwis opon

Auto serwis Wyrwa to zakład wulkanizacji, który nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach nie zawodzi swoich Klientów. Jeśli Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa w najbardziej nieoczekiwanym momencie pilnie skontaktuj się z naszym serwisem. Na terenie naszego zakładu są świadczone kompleksowe usługi takie jak:

Szybkie terminy realizacji – profesjonalna obsługa

W naszym serwisie określone terminy realizacji przebiegają szybko i sprawnie. Nasza profesjonalna obsługa, która z dokładnością i ogromnym zaangażowaniem indywidualnie podchodzi do każdego Klienta podejmie się w pełni każdego zlecenia dotyczącego ogumienia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów świadczymy usługi mobilnej wulkanizacji, które dedykujemy samochodom ciężarowym, dostawczym, maszynom rolniczym i przemysłowym. Dojedziemy w każde możliwe miejsce na terenie Szczecina i okolic. Zapewniamy atrakcyjne i uczciwe ceny oraz korzystne warunki, które usatysfakcjonują każdego Klienta! Do zakresu naszych usług należą także:

  • Pełny zakres ogumienia
  • Fachowa i rzetelna obsługa
  • Ciekawe i promocyjne ceny na opony zimowe i letnie
  • Mobilny serwis
  • Profesjonalne doradztwo w zakupie opon i felg
  • Opony od najlepszych i renomowanych firm do samochodów każdej marki
  • Sprzedaż akumulatorów samochodowych
  • Wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych
  • Usługi naprawcze, diagnostyka silnika
  • Wymiana usterek mechanicznych i elektronicznych w samochodzie

Sprzęt najwyższej jakości – gwarancją szybkiej obsługi kół

Każdy z mechaników pracujących w naszym serwisie opon Wyrwa w Szczecinie posiada niezbędną wiedzę, a także umiejętności, które pomagają w kompleksowej wymianie, montażu ogumienia, a także ich prawidłowym serwisowaniu. Wyważanie kół w naszym zakładzie wulkanizacyjnym odbywa się na specjalistycznym sprzęcie. Stosujemy materiały naprawcze najwyższej jakości i klasy. Urządzenia i narzędzia, którymi się posługujemy są nowoczesne i dzięki nim możemy obsłużyć koła różnej wielkości bez żadnych uszkodzeń czy zarysowań.

Zbliża się sezon wymiany opon? Potrzebujesz nowego ogumienia? Chcesz sprawdzić ciśnienie w oponach swojego samochodu? Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu opon w Szczecinie. Stawiamy na profesjonalizm i terminowe wykonywanie usług. Powierzając nam swoje auto nie musisz się niczym martwić. Jesteśmy od tego, aby zadbać o Twoją przyjemną, komfortową, a co najważniejsze bezpieczną jazdę! Wiemy jak odpowiednio dobrane ogumienie wpływa na przyczepność auta do jezdni. Wykwalifikowany personel pomoże w doborze opon, felg i alufelg. Nie zwlekaj z kupnem i wymianą opon, skontaktuj się z nami już dziś!

Grupa Wyrwa

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna w Szczecinie i okolicach w ofercie Wyrwa Car to usługi na wysokim poziomie. Obsługujemy pojazdy ciężarowe i dostawcze, a także maszyny rolnicze i budowlane. Zapraszamy do kontaktu.

Warsztat samochodowy
www.wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Potrzebujesz sprawdzonego mechanika? Wyrwa Car w Szczecinie zatrudnia najlepszych fachowców. Naprawiamy solidnie wszystkie marki samochodów. Kompleksowe usługi w korzystnej cenie.

Profesjonalny Serwis opon
wyrwaopony.pl

Profesjonalny Serwis opon

Serwis Opon Wyrwa Car w Szczecinie posiada ofertę dopasowaną do potrzeb Klientów. Na liście usług wulkanizacja opon, wymiana i możliwość przechowania. Zajmujemy się też pompowaniem kół i wyważeniem.