tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Pompowanie kół gazem

Fachowe pompowanie kół azotem w Szczecinie

Ogumienie w samochodzie jest jedną z najważniejszych jego części, odpowiedzialne jest za właściwą przyczepność auta do jezdni i jego właściwe prowadzenie. Poza bezpieczeństwem i komfortem jazdy koła, a także opony mają duży wpływ na zużycie paliwa oraz redukcję hałasów. Duże znaczenie na żywotność opony ma prawidłowe ciśnienie, dlatego też zalecane jest pompowanie kół gazem.

pompowanie kol gazem

Azot potrafi zapobiegać wahaniom ciśnienia, które zazwyczaj występują pod wpływem zmiany temperatury. Dodatkowo ze względu na fakt, że nie wchodzi on w reakcję z metalem, dzięki niemu występuje mniejsze ryzyko wystąpienia rdzy na felgach. Ważne jest to, że opona napompowana azotem utrzymuje ciśnienie o wiele dłużej niż opona napełniona powietrzem, Przekłada się to na jej lepszą trwałość, a także zmniejsza się w pojeździe zużycie paliwa. Zalety napompowania kół azotem:

  • Większy komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy – szczególnie przy wysokiej temperaturze i dużej prędkości
  • Wydłużenie żywotności opon w samochodzie
  • Zmniejszenie zużycia paliwa
  • Większe utrzymywanie ciśnienia w oponach
  • Felgi nie rdzewieją
  • Azot nie jest łatwopalny, dzięki czemu podczas wystrzału opony zmniejsza się ryzyko jej zapalenia

Kompleksowa obsługa i fachowa pomoc w pompowaniu kół gazem

Bardzo często różnorodne uszkodzenia opon wynikają z niewiedzy oraz niewłaściwego użytkowania opon i nieprzestrzegania typowych zasad, których powinni trzymać się kierowcy. Dużą rolę odgrywa także profesjonalizm serwisu, dlatego tak istotny jest odpowiedni wybór punktu, w którym można należycie dokonać wymiany opon, felg, a także wyważenia kół i napompowania ich gazem.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom z obszerną ofertą napraw i profesjonalnym serwisem opon zachęcamy do skorzystania z usług naszych fachowców w naszym Auto serwisie Wyrwa w Szczecinie.

Nadzór i kontrolowanie ciśnienia w oponach

Obecnie pompowanie kół gazem jest to czynność, na którą decyduje się coraz więcej posiadaczy samochodów osobowych. Nasz warsztat samochodowy i serwis opon w jednym wyposażony w odpowiednią aparaturę i specjalistyczny sprzęt do pompowania kół azotem daje możliwość kompleksowej i znakomitej dbałości o ogumienie samochodów każdej marki.

Napełnienie kół azotem to innowacyjna usługa naszego zakładu wulkanizacji, która przeznaczona jest dla każdego kierowcy. Korzystanie z niej w naszym Auto serwisie Wyrwa w Szczecinie zapewni naszym Klientom oszczędność ich pieniędzy, opon, a także zagwarantuje większe poczucie bezpieczeństwa na drodze. Tylko w naszym warsztacie procedury związane z wypełnieniami kół gazem trwają dosłownie kilka chwil. A wszystko to dzięki profesjonalnej obsłudze serwisowej i indywidualnemu podejściu do Klienta. Dodatkowo dajemy możliwość wulkanizacji ogumienia, przechowania opon, wypożyczenia ich w naszym zakładzie wulkanizacyjnym. Prowadzimy także sprzedaż opon, felg i alufelg

Załoga naszego serwisu udzieli pełnego wsparcia i odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące dbałości o koła. Na wyróżnienie zasługuje także istotny fakt, że poza stacjonarnym warsztatem samochodowym i serwisem ogumienia mamy do zaoferowania Mobilną Wulkanizację Opon dla samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i przemysłowych. Nasz idealnie wyposażony pojazd dojedzie wszędzie tam gdzie kierowcy ogromnych samochodów tj, ciężarówek i tirów tego potrzebują!

Grupa Wyrwa

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna w Szczecinie i okolicach w ofercie Wyrwa Car to usługi na wysokim poziomie. Obsługujemy pojazdy ciężarowe i dostawcze, a także maszyny rolnicze i budowlane. Zapraszamy do kontaktu.

Warsztat samochodowy
www.wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Potrzebujesz sprawdzonego mechanika? Wyrwa Car w Szczecinie zatrudnia najlepszych fachowców. Naprawiamy solidnie wszystkie marki samochodów. Kompleksowe usługi w korzystnej cenie.

Profesjonalny Serwis opon
wyrwaopony.pl

Profesjonalny Serwis opon

Serwis Opon Wyrwa Car w Szczecinie posiada ofertę dopasowaną do potrzeb Klientów. Na liście usług wulkanizacja opon, wymiana i możliwość przechowania. Zajmujemy się też pompowaniem kół i wyważeniem.