tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Wulkanizacja opon

Wulkanizacja opon w Szczecinie w Wyra Serwis

Drogi jakie są wszyscy wiemy, różnie też bywa z kulturą niektórych osób, którzy rzucają różne przedmioty na drogę, czasem też konieczny jest wjazd w boczne drogi, które także dalekie są do ideału. To niestety może skutkować uszkodzeniem opony i spowodować konieczność jej wymiany. Zdarzają się jednak sytuacje, w których opona może być poddana naprawie, a kupno nowej można odłożyć w czasie. Nasz Serwis zajmuje się wulkanizacją opon, posiadając długoletnie doświadczenie w branży.

wulkanizacja opon

Każde dostarczona do nas opona zostaje dokładnie sprawdzona - oględziny mają za zadanie ocenić stan uszkodzenia. Następnie podejmujemy decyzję czy nadaje się do naprawy i jaką technikę wulkanizacyjną należy w danym przypadku wybrać, aby uzyskać najlepszy efekt. Nasi pracownicy posiadają wiedzę i potrzebne umiejętności, a serwis opon dysponuje specjalistycznymi narzędziami i maszynami przeznaczonymi do wulkanizacji, dlatego bez obaw można nam powierzyć oponę, która uległa usterce. Najczęstsze uszkodzenia, których naprawy możemy się pojąć z powodzeniem, to przebicia gwoździem lub innym ostrym przedmiotem, a te zdarzają się najczęściej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla każdego Klienta duże znaczenie ma czas. Doświadczony wulkanizator z naszego serwisu sprawnie dokona naprawy i wymiany opony.

Nasz serwis opon oferuje kompleksowe usługi

Choć opracowano nowe techniki wulkanizacyjne, niektóre uszkodzenia, są niemożliwe do reperacji. W takiej sytuacji konieczny staje się zakup nowej opony. Nasz Serwis prowadzi sprzedaż opon, które pochodzą od najlepszych producentów, a ich marki są cenione przez użytkowników. Oferta jest bardzo szeroka i zawiera opony zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych oraz motocykli i maszyn. Pracownicy, którzy są zatrudnieni w naszej firmie, służą fachowym doradztwem. Warto postawić na wysoką jakość, która wpływa na trwałość, a tym samym długoletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Staramy się wychodzić naprzeciw stawianym nam wymaganiom i wciąż pracujemy nad rozwojem firmy. Jesteśmy cenieni za nasz profesjonalizm i zawodowe podejście do każdego zlecenia. Za wyborem naszego serwisu przemawia:

  • Wykwalifikowana kadra, z doświadczeniem i umiejętnościami
  • Kompleksowość usług
  • Długoletnie doświadczenie
  • Dobrze wyposażone zaplecze
  • Terminowość

Jeżeli jesteś posiadaczem samochodu i potrzebujesz doświadczonego wulkanizatora w Szczecinie, zgłoś się do nas. Nasza oferta usług, została tak opracowana, aby każdy kierowca, mógł w jednym miejscu wykonać wszystkie potrzebne czynności związane z kołami i ogumieniem pojazdu. Wykonujemy także wyważanie kół i pompowanie kół gazem, a także prowadzimy mobilną wulkanizację oraz sezonowe przechowywanie opon. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.

 

Grupa Wyrwa

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna w Szczecinie i okolicach w ofercie Wyrwa Car to usługi na wysokim poziomie. Obsługujemy pojazdy ciężarowe i dostawcze, a także maszyny rolnicze i budowlane. Zapraszamy do kontaktu.

Warsztat samochodowy
www.wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Potrzebujesz sprawdzonego mechanika? Wyrwa Car w Szczecinie zatrudnia najlepszych fachowców. Naprawiamy solidnie wszystkie marki samochodów. Kompleksowe usługi w korzystnej cenie.

Profesjonalny Serwis opon
wyrwaopony.pl

Profesjonalny Serwis opon

Serwis Opon Wyrwa Car w Szczecinie posiada ofertę dopasowaną do potrzeb Klientów. Na liście usług wulkanizacja opon, wymiana i możliwość przechowania. Zajmujemy się też pompowaniem kół i wyważeniem.