tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Wymiana opon

Wymiana opon w Szczecinie na najwyższym poziomie

Każdy kierowca wie, że gdy tylko zmienia się sezon z letniego na zimowy lub z zimowego na letni, trzeba właściwe przygotować samochód, a w szczególności zadbać o jego „cztery kółka” ze względu na bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Nasz profesjonalny Auto serwis Wyrwa powstał z myślą o zapewnieniu bezpiecznej jazdy właścicielom samochodów osobowych i ich pasażerom. Wymiana opon bo tym między innymi zajmuje się nasz warsztat samochodowy trwa dosłownie kilka chwil.

wymiana opon

Na wskutek ciągłego braku czasu kierowcy wciąż odkładają moment przełożenia opon, ryzykując tym utratę przyczepności pojazdu do drogi w najmniej oczekiwanym momencie. Nie zwlekaj z wymianą opon i przybądź do naszej firmy już dziś! Nasz profesjonalny serwis opon zadba o wygodę i Twój czas. Posiadamy niezawodny sprzęt, którym dysponujemy, a nasi wyszkoleni i wyspecjalizowani w swojej dziedzinie pracownicy właściwie zajmą się kołami samochodu każdej marki. Usługi nasze wykonywane są ze szczególną dbałością i starannością, a co najistotniejsze wymiana opon w Szczecinie przebiega szybko, solidnie i fachowo.

Ekspresowa wymiana opon i kompleksowa obsługa

Nie pozwól, aby zaskoczył Cię śnieg wykonaj jeden telefon lub przyjedź do naszego serwisu opon. W ekspresowym tempie zadziałamy i wymienimy bądź naprawimy należycie całe ogumienie w Twoim samochodzie. W Auto serwisie Wyrwa gwarantujemy wysoki standard obsługi i stuprocentowe zadowolenie naszych Klientów. Kompleksowa oferta opon i usługi z nim związane w naszej firmie sięgają do najwyższego poziomu pod względem jakościowym i czasowym. Dokonując wymiany opon w naszym Auto serwisie zyskujesz:

  • Czas - poprzez szybkie i sprawne działanie naszej profesjonalnej ekipy
  • Pieniądze – dzięki korzystnym cenom w naszej firmie
  • Większe poczucie bezpieczeństwa – dzięki dokładnej i solidnej pracy naszych fachowców
  • Dobrą jakość produktów i części dopasowanych do auta
  • Szybką i solidną wymianę na miejscu oraz możliwość przechowywania opon na kolejny sezon
  • Fachową i sprawną obsługę, a także profesjonalne doradztwo i pomoc

Auto Serwis Wyrwa – znakomita dbałość o ogumienie samochodowe

Auto Serwis Wyrwa poza siedzibą stacjonarną, do której serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych, prowadzi także Mobilną Wulkanizację, która pozwala na wymianę opon w samochodach dostawczych, ciężarowych, maszynach rolniczych i przemysłowych. Posiadamy specjalnie przystosowany pojazd techniczny z kompleksowym i niezbędnym wyposażeniem. Urządzenia i maszyny te potrzebne są nam do szybkich interwencji i świadczonych usług wulkanizacyjnych na terenie Szczecina i okolic.

Dokonujemy napraw i wymiany opon w miejscach wyznaczonych przez naszych Klientów. Mobilna wulkanizacja to oszczędność pieniędzy i czasu, zarówno Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą serwisową i skorzystania z naszych profesjonalnych usług w oparciu o wymianę i wulkanizację opon. Warto zaznaczyć, że w naszym serwisie można także bezpiecznie przechować opony do następnego sezonu. Zajmujemy się wyważaniem kół i pompowaniem opon, a także sprzedażą opon, felg i alufelg. Wybór właściwego i sprawdzonego warsztatu z wieloletnim doświadczeniem to już połowa sukcesu! Zapraszamy!

 

Grupa Wyrwa

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna w Szczecinie i okolicach w ofercie Wyrwa Car to usługi na wysokim poziomie. Obsługujemy pojazdy ciężarowe i dostawcze, a także maszyny rolnicze i budowlane. Zapraszamy do kontaktu.

Warsztat samochodowy
www.wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Potrzebujesz sprawdzonego mechanika? Wyrwa Car w Szczecinie zatrudnia najlepszych fachowców. Naprawiamy solidnie wszystkie marki samochodów. Kompleksowe usługi w korzystnej cenie.

Profesjonalny Serwis opon
wyrwaopony.pl

Profesjonalny Serwis opon

Serwis Opon Wyrwa Car w Szczecinie posiada ofertę dopasowaną do potrzeb Klientów. Na liście usług wulkanizacja opon, wymiana i możliwość przechowania. Zajmujemy się też pompowaniem kół i wyważeniem.